Jeugdploegen

 

Sponsors
 

 

Prémicroben "of" U6/U8 
 
 Ploegfoto   
 
Trainer: Hannes en Sara

Ploegbegeleiders

Trainingsuren:  Woesdag (Zaal 2) 17.45u tem 18.45u

Prémicroben "of" U6/U8 

U 10A Gemengd

 Ploegfoto  

Trainer:  Bert Verriest

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren:   Dinsdag en donderdag (Zaal 1) 17.30u tem 19.00u

                                                                                                         Wedstrijdkalender U10A Gemengd


U 10B Gemengd 

 Ploegfoto  

Trainer:  Bert Verriest

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren:  Dinsdag en donderdag (Zaal 1) 17.30u tem 19.00u

Wedstrijdkalender U 10B Gemengd

U 12A Gemengd

 Ploegfoto  

Trainer:  Lucas Lambrecht

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren:  Dinsdag (Zaal 1) en Donderdag (Zaal 2) van 19.00u tem 20.30u

Wedstrijdkalender U 12A
 
Bekijk hier de wedstrijduitslagen, en klassement.

U 12B Gemengd

 Ploegfoto  

Trainer:  Robin Vandersteene

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren:  Dinsdag (Zaal 1) en Donderdag (Zaal 2) van 19.00u tem 20.30u 


Bekijk hier de wedstrijduitslagen, en klassement.

 U 14 Jongens

  Ploegfoto    

Trainer:  Randy Vermeersch 

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren: Maandag (Zaal 2) van 18.30u tem 20.00u

                                                                                                                             Wedstrijdkalender U 14 Jongens


                  Bekijk hier de wedstrijduitslagen, en klassement.

  U 14 Meisjes

  Ploegfoto    

Trainer:  Femke Temmerman

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren:  Woensdag (Zaal 2) van 18.45u tem 20.15u

           Wedstrijdkalender U 14 Meisjes




 U 16 Jongens

 Ploegfoto  

Trainer:  Joost Berteele

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren:   Donderdag (Zaal 1) Vanaf 19.00u tem 20.30u



U 19 Meisjes

 Ploegfoto   

Trainer:  Wouter Dequesne

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren: Maandag (Zaal 2) vanaf 20.00u tem 21.30u

Wedstrijdkalender U 19

Bekijk hier de wedstrijduitslagen, en klassement.

U 21 Jongens

 Ploegfoto   

Trainer:  Stef Decock

Ploegbegeleiders: 

Trainingsuren: Dinsdag en vrijdag (Zaal 2) vanaf 19.00u tem 20.30u

Wedstrijdkalender U 21

Bekijk hier de wedstrijduitslagen, en klassement.
 

Ploegsponsor